Amazon Temizlik

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bize Mesaj Yazın...

Hakkımızda

2019 yılında kurulan ve açıldığı günden bu yana sürekli olarak müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurmuş tüm çalışmalarında bunu göz önünde bulundurarak kaliteden taviz vermeden hizmet vermiştir ve bundan sonrada aynı kalite ile devam edecektir.

Firmamızın amacı siz değerli müşterilerimizin temizlik ile ilgili tüm konularda tek muhatabı olabilmektir. Bu sayede sizlerin aklında yapmış olduğumuz işlerdeki kalite ile temizlik dendiğinde Amazon Temizlik olarak kalabilmek için tüm gücümüz ile çalışmaktayız. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için personel seçimimizi özen ile yapmakta, personellerimizin tüm yasal haklarını sağlamakta aynı zamanda branşları ile ilgili özel eğitimlerden geçirmekteyiz.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için özellikle müşteri memnuniyeti üzerine vermiş olduğumuz eğitimlere dikkat etmekteyiz. Biz Amazon Temizlik olarak gücümüzü temizlik hizmeti yapmış olduğumuz müşterilerimizin referanslarına borçluyuz.Amazon Temizlik  olarak sadece personelimize değil kullanmış olduğumuz kimyasala ve ekipmanlarda da aynı hassasiyeti göstermekteyiz. Bu sayede temizliğinizi herhangi bir yere zarar vermeden titizlikle yapmaktayız.