Amazon Temizlik

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bize Mesaj Yazın...

Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

Halı yıkama nasıl yapılır sorunuza cevap verecek olursak, bizlere böyle bir talep ile geldiğiniz zaman sizlerden bilgi almamız gereken bazı konular oluyor. İnternet sitemiz üzerinden sipariş verdiğiniz zaman bunlara gerek duymuyoruz. Çünkü siz siparişiniz esnasında sizlere yönelteceğimiz soruların neredeyse tamamını işaretleyerek ve cevaplayarak bizlere siparişinizi oluşturmuş oluyorsunuz.

Halı yıkama siparişleriniz için telefon ile irtibata geçtiğiniz zaman bizlerden ilk olarak fiyat bilgisini almak istiyorsunuz. Bizler de sizlere halınızın dokusu, kaç metre kare olduğu ve cinsi gibi sorular yönelttikten sonra cevap veriyoruz.

Halılar neden dokusuna ya da cinsine göre fiyatta değişkenlik gösteriyor? Bunu merak ediyorsanız, bu durum hakkında da sizlere hemen açıklama yapalım. Standart bir halı yıkama tekniği belirleyip bunu tüm halılar üzerinde kullanmanız asla ama asla söz konusu olamaz. Bizler sizlerden aldığımız bilgiler doğrultusunda, halınızın büyüklüğünü bir kenara bırakarak dokusuna ve cinsine uygun şampuanlar ve makineler kullanıyor ve halınıza asla zarar vermeden temizleyerek sizlere tekrar teslim ediyoruz.